Povrchová odvodňovací čerpadla

Povrchová odvodňovací čerpadla Atlas Copco rozdělujeme do řady PAS a řady VAR.

Poradíme Vám:
724 226 005
Chci poptat
Kategorie:
Pomoc s výběrem:

Povrchové čerpadlo se suchým plněním řady PAS jsou vytvořené pro vysoký výkon. Čerpadlo je složeno z odlučovače vzduchu a vývěvy, a umožňuje tak rychlé automatické plnění. I před vysoké sací výšky odvádějí tato povrchová čerpadla vzduch rychle ze sacího potrubí a začínají čerpat. Díky polootevřenému oběžnému kalu čerpadlová řada PAS rovněž umoňuje čerpání kapalin s pevnými částicemi.

Povrchová čerpadla s mokrým plnění řady VAR nabízejí robusní a flexibilní řešení odčerpání vody.

Aplikace, využití povrchových odvodňovacích čerpadel:

  • odvodňování
  • odtoky kanalizací
  • balestní nádrže
  • terénní práce před výkopem pro základy

Řada mobilních dieselových čerpadel PAS od společnosti Atlas Copco nabízí rychlé řešení odvodnění pro lokality bez zdroje elektřiny. Povrchová odvodňovací čerpadla se suchým plněním poskytují vysoký výkon a účinnost pro zajištění spolehlivého dokončení práce při minimálních provozních nákladech. Řadu čerpadel PAS lze používat pro širokou škálu aplikací. Je ideální pro přepravu a čerpání vody obsahující brusné částice. Využití tak nachází při odvodňování stavenišť či dolů, při povodních nebo při přečerpávání odpadních vod v komunálním sektoru. 

Vysoký výkon, který vydrží. Vysoce odolné komponenty čerpadla umožňují vyšší průtok a tlak při nižší spotřebě energie. 

Řada čerpadel Endurance, odstředivá čerpadla řady Endurance zaručují delší životnost díky použitému vysoce odolnému materiálu proti obrušování z tvárné litiny, který poskytuje dostatečně tvrdý povrch a vynikající odolnost vůči nárazu.
Polootevřené oběžné kolo umožňuje průchod větších částic čerpadlem. Díky automatickému plnění bezmazného vakuového membránového čerpadla, lze zajistit plynulé odvodňování i při značném objemu vzduchu (srkání). 

Motor povrchového čerpadla:Výkonný motor Kubota s velkokapacitním chladičem zajišťuje nepřetržitý chod i při vysokých okolních teplotách.


Snadné používání a údržba, jednoduchá obsluha, jednoduchá a uživatelsky přívětivá digitální řídicí jednotka Qc1011 umožňuje bezpečný, přesný a účinný provoz. O automatický provoz čerpadla se starají plovákové spínače s možností připojení na přípojky Harting. 

Odnímatelné panely a velká přístupová dvířka jsou velkou výhodou těchto čerpadel.
Dobrý servisní přístup k motoru i vlastnímu čerpadlu usnadní a zjednoduší preventivní
údržby a případné opravy. Odolná konstrukce pro účinný provoz. Vyhrazený prostor pro řídicí jednotku. Čerpadla PAS lze bezpečně obsluhovat i během čerpání díky vyhrazenému prostoru pro řídící jednotku. Další výhodou je minimalizace dopadu vibrací a působení teplot na citlivější prvky řídicího systému.Řídíc jednotka splňuje ochranu mechanického krytí IP54. Ochrana dvířek před prachem a vodou chrání před poškozením součástí řídicího systému. 

Rám zabraňující úniku provozních kapalin. Rám má vlastní záchytnou kapacitu pro 110 % oleje, chladicí kapaliny a paliva. Externí vypouštěcí body jsou rozmístěny strategicky pro snadné a účinné vypouštění vnitřních kapalin s omezením rizika rozlití do prostředí. 

Všestrannost pro rychlé odvedení práce. Široký rozsah provozních otáček umožňuje využití stejného čerpadla PAS pro různá pracoviště bez ztráty účinnosti. S čerpadly PAS snížíte investice do vašeho strojového parku. 

Povrchová čerpadla PAS mohou mít různé konfigurace, doplňkové vybavení a příslušenství, díky čemuž si finální produkt můžete co nejlépe přizpůsobit vašim potřebám. 

 

 

 

Mobilní dieslové čerpadlo PAS 100MF 250HH
Max. dopravovaný objemm3/hod260
Max. výtlačná výškam42
Nejvyšší účinnost%70
Velikost pevných částicmm76
MotorKohler
Výstupní a vstupní potrubíDN100
Palivová nádržl200
HlučnostdB63-68
Hmotnostkg1415

Povrchová odvodňovací čerpadla

Čerpadlo se suchým plněním řady PAS jsou vytvořené pro vysoký výkon. Čerpadlo je složeno z odlučovače vzduchu a vývěvy, a umožňuje tak rychlé automatické plnění. I před vysoké sací výšky odvádějí vzduch rychle ze sacího potrubí a začínají čerpat. Díky polootevřenému oběžnému kalu řada PAS rovněž umoňuje čerpání kapalin s pevnými částicemi.

 Čerpadla s mokrým plnění řady VAR nabízejí robusní a flexibilní řešení odčerpání vody.

videa

Povrchová odvodňovací čerpadla

Podobné produkty

Malá mobilní čerpadla s pohonem
Ponorná kalová čerpadla WEDA S a WEDA L
Ponorná odvodňovací čerpadla WEDA D
Povrchová čerpadla Atlas Copco s čerpací jehlou